PLASTİK TUTKAL
Ambalaj 1 Kg. – 4 Kg. – 10 Kg. – 28 Kg.
Açıklama Yüksek oranda yumuşatıcı içeren, çok elastiki film özelliğinde, yüksek viskoziteli PVA dispersiyonudur. Matbaa sektöründe fazla elastiki olması istenen kitap ciltlemede sırt yapıştırıcısı olarak tercih edilir. Düz kağıt yapıştırmalarında sorunsuz yapıştırma sağlar.
Kullanım Alanı Laklı olmayan karton, kağıt, ondüla kartonların birbirine yapıştırılmasında, bloknot, kağıt poşet, cilt işleri, kumaş üzerine poliüretan sünger laminasyonlarında malzemelerin birbirine yapıştırmalarında kullanılır.
Görseller
PLASTİK TUTKAL A-1 ÖZEL YAPIŞTIRICI
Ambalaj 1 Kg. – 4 Kg. – 10 Kg. – 30 Kg.
Açıklama A1 özel yapıştırıcının kullanım alanı geniştir. Boyalı, yağlı, parlak yüzeye yapışmayan kağıtları rahat yapıştırır.
Kullanım Alanı Etiketleme, kutu yapıştırmada (Laklı, Vernikli, PVC, Pet),kağıt poşet imalatlarında, klasör imalatlarında, ciltbezini kağıda ve mukavvaya yapıştırmada cam, pet, plastik vs şişelere etiket yapıştırmada kullanılır. UV Lak haricinde, her türlü laklı kağıt, kartonların laminsyonunda. Yumuşak PVC’nin kağıt ve kartona laminasyonunda, Blister Pack ambalajlarda termoaktif yapıştırıcı olarak kullanılır.
Görseller
PLASTİK TUTKAL A-2 ÖZEL YAPIŞTIRICI
Ambalaj 1 Kg. – 4 Kg. – 10 Kg. – 30 Kg.
Açıklama A2 çabuk yapışma sağlama özelliği ile etiketleme ve laminasyon uygulamaları için ideal bir yapıştırıcıdır. Isıya dayanıklı, şeffaf bir film tabakası oluşturur.
Kullanım Alanı Selefonlu, laklı, vernikli kutu ve kağıtların yapıştırmasında, kutu kapamada, PVC, PET, PS ve işlenmiş PP ve PE şişelerin etiketlenmesinde çok iyi netice alınır. Kullanıma hazırdır. İhtiyaç duyulduğunda %5 oranını geçmemek şartıyla suyla inceltilerek kullanılabilir.
Görseller
PLASTİK TUTKAL E5 ÖZEL YAPIŞTIRICI
Ambalaj 4 Kg. – 10 Kg. – 30 Kg.
Açıklama Yüksek oranda yumuşatıcı içeren çok elastiki film özelliğinde, yüksek viskoziteli PVA dispersiyonudur. Matbaa sektöründe fazla elastiki olması istenen ciltlerde sırt yapıştırıcı olarak kullanılır.
Kullanım Alanı Karton, kağıt, ondüle kartonların birbirine yapıştırılması, fatura, irsaliye,adisyon ve baskılı kağıt, kartonlar, küp bloknot imalatı, kitap sırtları, her türlü kağıt, karton laminesi, kutu yapıştırmaları, bloknot imalatı, cilt işleri, kumaş üzerinde poliüretan sünger laminasyonlarında kullanılır. Elastikiyet aranılan uygulamalarda yüksek elastikiyet performansı sebebiyle tercih edilir.
Görseller
BADEM KOLA
Ambalaj 10 Kg. – 60 Kg.
Açıklama Badem kolası, nişasta bazlı bir üründür. Mücellit ve cilt işlerinde takviye kolası olarak kullanılır. Ayrıca plastik tutkal ile karıştırılarak kullanıldığında tutkalın kuruma süresini uzatır. Makine ve kuru film temizliği için su veya alkolsüz solventler kullanılmalıdır.
Kullanım Alanı Ambalaj yapıştırmada, kapak takmada, yan kağıtların yaıştırılması uygulamalarında kullanılır.
Görseller
BONCUK TUTKAL (SEL)
Ambalaj 50 Kg.
Açıklama Hayvansal menşeli tutkal ve teknik jelatin derilerde bulunan kolajenlerden elde edilmekte olan %100 organik, dolayısıyla doğaya saygılı bir üründür.
Kullanım Alanı Hayvansal menşeli tutkal ve teknik jelâtinin en yaygın kullanım alanı matbaa makinelerini için üretilen tutkalın yapımıdır. Ayrıca kâğıt ve karton endüstrisi, kibrit üretimi, zımbara sanayi, ahşap mobilya üretimi diğer kullanım alanlarının arasındadır.
Görseller